Türkiye’nin İlk iPhone 5S’e özel uygulaması Happy Digital’den!

Türkiye’nin İlk iPhone 5S’e özel uygulaması Happy Digital’den!

Iphone 5S’in Türkiye’de de kullanıcılara sunulması ile birlikte, App Store’da yeni Türkçe uygulamalar yerini almaya başladı. Iphone 5S için oluşturulan ilk yerli uygulama ise; M7 Adım Sayar!

IPhone 5S diğer iPhone modellerinden farklı olarak, bir M7 prosesör ile piyasaya sürüldü. Bu M7 prosesör sayesinde cihazınız artık hızlanma, yön bulma ve denge olmak üzere temel hareket fonksiyonlarını ölçebiliyor. Apple bu adımıyla hareket ölçme konusunda yeni bir trend başlattı.

Türkiye’nin en tecrübeli ve dinamik dijital ajanslarından biri olan Happy Digital ise, bu trende şimdiden ayak uydurdu. M7 hareket işemcisi taşıyan telefonlar henüz ülkemizde piyasaya sürülmemişken, Happy Digital Türkiye’nin ilk M7 işlemcisi kullanan uygulaması M7 Adım Sayar’ı geliştirdi.

m7 adım sayar

Happy Digital’in M7 Adım Sayar uygulaması iPhone 5S’in hareket algılayıcısı ve kaydedicisini kullanarak adımlarınızı sayıyor ve kaydediyor. Dilerseniz adım sayılarınızı günlük, aylık ya da yıllık olarak takip edebiliyorsunuz. Üstelik kendinize hedefler belirleyebiliyorsunuz. Hedefinize ulaşmanıza ne kadar kaldığını da M7 Adımsayar uygulamasıyla takip edebiliyorsunuz.

M7 Adım Sayar uygulamasını telefonlarınıza App Store uygulama sayfasından indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hürriyet Sosyal Medya Kampanyası: "Hürriyet Benim" Faydalı IPad Tasarım Uygulamaları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.