Türk Kimya Devi Ertek Happy Dijital’de!

Ajans Haberleri, Haberler 15 Haz 2017
Türk Kimya Devi Ertek Happy Dijital’de!

Ertek Kimya, tüm kurumsal kimlik çalışmaları, dijital entegrasyon ve uluslararası iletişim faaliyetleri için sürdürdüğü arayışı Happy Dijital ile anlaşarak sonlandırdı.

Üretimini Çin ve Türkiye’deki tesislerinde yapan ve 4 kıtada 20 ülkeye pazarlayan Ertek Kimya, Happy Dijital ile birlikte, büyüyen şirket yapısı ile ortaya çıkan kurumsal ihtiyaçlarını ve artan pazarlama faaliyetlerini hem Türkiye hem de uluslararası pazarlarda sürdürecek yeni bir iletişim kampanyası yürütecek.

Müşterilerine mutlu işler sunmayı hedefleyen Happy Digital, 2011 yılından bugüne odağında dijital pazarlamanın olduğu 360 derece iletişim faaliyetleri ile yerli ve yabancı birçok markaya hem proje bazında hem de tam hizmet reklam ajansı olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kargom Nerde? Kargom Clockwork’te! BAL'a Yeni Yol Arkadaşı: Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.