Türkiye’nin En Yenilikçi Kahve Zinciri Espressolab’ın Reklam Ajansı egegen!

Ajans Haberleri, Haberler 16 May 2018
Türkiye’nin En Yenilikçi Kahve Zinciri Espressolab’ın Reklam Ajansı egegen!

Türkiye ile beraber yurt dışındaki 40 şubesiyle Türkiye’nin en büyük 3. nesil kahve zinciri olan Espressolab, reklam çalışmalarını egegen ile yürütmeye karar verdi.

Butik ve en ileri kavurma ve pişirme tekniklerinin kullanıldığı üretim süreçlerine dayalı en kaliteli ürünü sunarak, Third Wave kahve akımının Türkiye’deki en başarılı temsilcilerinden biri olan Espressolab ile yapılan iş birliğinde egegen; yaratıcı kampanya oluşturma, proje geliştirme, iletişim çalışmaları, strateji danışmanlığı, sosyal medya, dijital pazarlama alanındaki tüm çalışmaları yürüterek markaya 360 derece hizmet verecek.

2000 yılından bu yana dijital pazarlama alanında hizmet veren ve müşteri portföyünde E.C.A., Serel, Elginkan Holding, Özsüt, Bambi Yatak, Yatsan, Sinpaş, Uğur Derin Dondurucu, Baydöner, Rame, Ege Fren, Dermadolin, Altınyunus Hotel&Resort, Yaşar Bilgi, TAYSAD gibi markalar bulunan egegen, Espressolab ile iş birliğini sosyal medyadan paylaştığı bir videoyla duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook’taki Bir Kişilik Testi Uygulaması Milyonlarca Kişinin Bilgisini Ele Verdi Ağaoğlu Seçimini Yaptı! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.