Turkish Do&Co Uçan Aşçılar iPad Uygulaması İçin Unigate’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Ağu 2015
Turkish Do&Co Uçan Aşçılar iPad Uygulaması İçin Unigate’i Seçti!

Turkish Do&Co, Uçan Aşçılar ve Uçan Servis Aşçıları tarafından verilen hizmetin kalitesi ölçümlemek için iPad uygulaması yaptırıyor. Unigate altyapısının kullanılacağı uygulama ile müşteri memnuniyetinin artırılması hedefleniyor.

Uygulamanın Uçan Aşçılar (Flying Chef – FC) ve Uçan Servis Aşçılarına (Flying Service Chef – FSC), uçuş sırasında doldurmaları gereken formların yönetilmesinde yardımcı olması bekleniyor.

Formlarda uçuş sırasında uçağa yüklenen yemekler için ayrı ayrı değerlendirmeler yapılabileceği gibi genel olarak yorumlar yazılabilecek ve her bir yemek veya yorum için ayrıca fotoğraflar eklenebilecek. FC ve FSC’ler yazdıkları olumsuz yorumlar ile ilgili alınan aksiyonlar konusunda da bilgi sahibi olabilecekler. Uygulama uçuş sırasında da kullanılabilmesi için hem offline hem de online olarak kullanılabilecek.

Medyasoft, geçmiş mobil uygulamalar konusundaki deneyimlerinin yanı sıra bu projede iOS için de yeni olan Swift yazılım dilini profesyonel olarak kullanacak. Projenin Medyasoft’un deneyim ve yetkinlikleri ile 2 aylık bir sürede tamamlanması hedefleniyor.

turkish-doco

Yapılan uygulama sayesinde firma yapılan uçuşlara ait doldurulması gereken formları dijital ortamda kolay bir şekilde takip edebilecek ve raporlayabilecek. FC ve FSC’ler form doldurmak için internete ihtiyaç duymayacak, istediği zaman formu doldurabilecek. Sistem offline iken doldurulan formları online olduğunda kullanıcıdan bağımsız olarak merkeze gönderecek.

Hizmet kalitesinin sürekli yakından izleneceği bu uygulama ile Turkish Do&Co her geçen gün artıracağı müşteri memnuniyetine odaklandığını belirtiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kadıköy Belediyesi Web Sitesi ve Kültür Sanat Portalı İçin Unigate'i Tercih Etti N11.com’un Yaratıcı Ajansı Rabarba Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.