Turkcell’den Tıp Bayramı’na Özel Reklam Filmi

Turkcell’den Tıp Bayramı’na Özel Reklam Filmi

SesliHarfler, 14 Mart Tıp Bayramı’nda Turkcell ile birlikte sağlık çalışanlarının yanında yer alarak, onların söyleyemedikleri şeyleri birazcık da olsa kolaylaştıran bir filme imza attı!

SesliHarfler ve Turkcell, 14 Mart Tıp Bayramı haftasında sağlık çalışanlarının yaşadıkları zorlukları anlatabilmek için uzun bir çalışmanın sonucunda yapması söylemesinden zor, izlemesiyse bir o kadar mutluluk verici bir film hazırladı.

Reklam filminde başkalarının söylemekte zorlandığı tıbbi terimleri bir çırpıda söyleyiveren, mesleğiyle ilgili bir şey yapmanın asla zor gelmediği doktorlarımızı konu alıyor. Meslek aşkıyla çalışan doktorlarımızın yapmakta olmasa da söylemekte zorlandıkları bazı şeyler bulunmakta. Film bu şeylerin altını çizerken, doktorlarımızın biz hayatımızın en özel anlarında sevdiklerimizin yanında olabilelim diye yaptıkları fedakarlıklara da vurgu yapıyor.

 
Turkcell ve SesliHarfler’in sağlık çalışanlarına olan minnettarlığının bir ifadesi olarak gördüğü Tıp Bayramı filmi, titizlikle yürütülen bir prodüksiyon çalışması sonucunda oluşturulmuş.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Anadolu Sigorta Reklamı: App Koydum, Sigortam Cepte! Yaratıcı Snapchat Kampanyaları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.