Türk Telekom’dan “Fiberleten” Reklam Filmi

Türk Telekom’dan “Fiberleten” Reklam Filmi

Türk Telekom, Avea ve TTNET ile tek marka altında birleşmesini, ünlü isimler bir araya getirdiği reklam filmi ile duyuruyor.

Türk Telekom dün yapılan basın toplantısı ile birlikte Avea ve TTNET’in tek marka altında toplanacağını ve faaliyetlerine “Türk Telekom” olarak devam edeceklerini açıklamıştı. Markanın ilk olarak basın toplantısında gösterilen yeni reklam filmi de dün itibariyle TV’de yayınlanmaya başladı.

Markanın yeni sloganı, yeni konsepti ve yeni logosu ile yayınlanan reklam filminde, yenilenen Türk Telekom’un fiber internet gücü konu alınıyor. Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Wesley Sneijder, O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olan Hadise ve eski Fenerbahçe’li Rıdvan Dilmen’in de yer aldığı film, TBWA\İstanbul imzalı.

 
Türk Telekom’un hızına “fiberleterek” vurgu yapan ve bolca ünlü ismin rol aldığı reklam filmi, şimdiden sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi.

KÜNYE

Reklamveren: Türk Telekom
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
Yönetmen: Cemal Alpan & Serter Tırmık
Prodüksiyon: Kala Film
Post-prodüksiyon: Sinefekt

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ETİ’den Serdar Ortaç İle Depresyondan Kurtulma Rehberi Fırat Plastik Kurumsal Web Sitesi Yenilendi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.