Türk Hava Yolları’ndan Stop-Motion Reklam Filmi

Türk Hava Yolları’ndan Stop-Motion Reklam Filmi

Türk Hava Yolları, kağıttan inşa edilmiş şehirlerle yolcu programı Miles&Smiles’ın yeni avantajlarını anlatan stop-motion bir reklam filmi yayınladı.

İlk Miles&Smiles uçuşunu yapan yolculara sunduğu avantajları stop-motion tekniği ile çekilen bir reklam filminde anlatan Türk Hava Yolları, oluşturulan kağıttan İstanbul, Londra ve New York ile dikkat çekti.

Innocean Worldwide Türkiye imzası taşıyan ve Price James tarafından yönetilen filmin çekimleri 9 gün sürdü. Tamamen kağıttan oluşturulan şehirleri inşa etmek için oldukça kalabalık bir grup çalıştı. Filmin çekimleri ise Mojo FX tarafından gerçekleştirildi.

 

 
Türk Hava Yolları’nın kağıttan şehirler ile çekilen stop-motion reklam filmi hem online olarak hem de televizyon üzerinden seyircisiyle buluştu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pegasus Sosyal Medya Kampanyası: Dünyanın En Güzel Hediyesi Mercedes-Benz Sosyal Medya Kampanyası: Yönetmen Sensin →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.