Türk Hava Yolları Reklam Filmi: Vazgeçme

Türk Hava Yolları Reklam Filmi: Vazgeçme

Türk Hava Yolları yeni reklam filminde bu kez Karadenizli çocuklar ile herkesi hayallerinin peşinden “uçmaya” davet ediyor.

Türk Hava Yolları, Iğdır seferlerini duyurmak amacıyla yayınladığı büyük beğeni toplayan Hayal Edince reklamının ardından, bu kez de Karadeniz’de karşımıza çıkıyor. Marka yeni reklamı filmiyle Ordu ve Giresun şehirlerinin ortasına yapılan havalimanı için seferlerinin başladığını duyuruyor.

Yükseklik korkusu olan bir çocuğun bu korkuyu yenmek için sevenlerinin desteği ile birlikte çabalamasını konu alan “Vazgeçme” isimli film, hayaline ulaşmak için engel tanımayanlara sesleniyor. Marka reklam filmi ile “Koşmak yetmez bazen. Vazgeçme, koş hayallerinin peşinden.” mesajı veriyor.

 
Karadeniz bölgesinin eşsiz doğasının ve cesur insanlarının görüldüğü filme yöresel ezgiler de renk katmış. “Hayal Edince”nin yaratıcısı Lowe İstanbul imzalı filmin çekimleri 5 gün sürerken, yapım aşaması ise 2 haftada tamamlanmış.  Filmin yönetmen koltuğuna ise uzun zaman sonra reklam filmi çekimlerine yenide başlayan Levent Semerci oturmuş.

Türk Hava Yolları’nın çocukların en doğal halleriyle yayınladığı “Vazgeçme” reklamı da bir önceki film gibi sosyal medya ilgiyle paylaşılıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mercedes-Benz’den Güldüren AutoShow Projesi: Pardon Bakar Mısınız? CHP’den Mizahi Seçim Çağrısı: Gel, Sandık Çok Güzel! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.