Türk Hava Yolları Reklam Filmi: Hayal Edince

Türk Hava Yolları Reklam Filmi: Hayal Edince

Türk Hava Yolları’nın 23 Nisan’da yayınladığı hayal etmenin gücünü vurgulayan reklam filmi büyük beğeni topladı.

Türk Hava Yolları’nın Iğdır’lı bir grup çocuğun hayallerine yer veren yeni reklam filmi izleyicilere duygulu anlar yaşatıyor. Anadolu’nun küçük bir köyünde yaşayan ve büyük hayalleri olan dört çocuğun hikayesini anlatan reklam filmi çocukların gökyüzünden geçen bir uçağın Iğdır’a indiğini hayal etmeleri ile başlıyor.

Çocuklar hayallerini gerçekleştirebilmek için çeşitli fikirler üreterek kendi havalimanlarını oluşturuyorlar. İlk etapta başarısızlıkla sonuçlanan bu hayal sonunda gerçeğe dönüşüyor. Reklam “Türkiye’de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda.” mesajıyla son buluyor.

 
“Güzel şeyler #hayaledince başlar. Türkiye’nin havayolu Türkiye’nin hayalleri ile büyüyor.” diyen Türk Hava Yolları’nın çocukların büyük hayallerini konu alan reklam filmi 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda izleyicilerle buluştu.

Lowe Istanbul imzası taşıyan film, sosyal medyada #hayaledince hastagi ile paylaşılıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Domino’s Pizza’dan Selfie Projesi: #DominoSelfie The House Cafe Instagram Kampanyası: #selfieinthehouse →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.