Türk Eximbank’ın Yenilenen Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 29 Oca 2018
Türk Eximbank’ın Yenilenen Web Sitesi Yayında!

1987 yılından beri Türkiye’de ihracat sektörünün finansman gereksinimlerini karşılayan Türk Eximbank, dijital dünyada görünen yüzünü Piktus ile yeniledi.

Türkiye’deki ihracatçıların işlerini büyütebilme amacına hizmet eden ve son bir yılda müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerini geliştiren Türk Eximbank, trendlere uygun bir tasarım anlayışı ve güncel teknolojilerle yenilenen web sitesini ihracatçıların kullanımına sundu. Türk Eximbank’ın yeni web sitesi kullanıcı dostu özellikleriyle öne çıkarken, kullanıcılarına ihtiyaca göre ürün bulma, hesaplama araçlarıyla kredi ödeme planlarını anında görüntüleyebilme gibi son derece işlevsel imkanlar sunuyor.

Ürünlere göre özelleştirilmiş iletişim kanalları ile başvuru evraklarına kolay erişim, web sitesinin kullanılabilirliğini artıran diğer özelliklerden. Türk Eximbank detaylı bir çalışmanın ürünü olan yeni web sitesiyle de ihracatçıların yanında yer almaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← New York Sokaklarını Müzik Enstrümanına Dönüştüren Proje Range Rover Evoque Kimsenin Aşamayacağı Tümsekleri Bile Aşabilir →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.