Tunebow Uygulaması FWA Günün Mobil Uygulaması Seçildi!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Mar 2013
Tunebow Uygulaması FWA Günün Mobil Uygulaması Seçildi!

Ofiste, evde ya da yolda, playlist derdine son! Tunebow iOS Uygulaması, Studio Nord ve Addo işbirliği ile yayın hayatına başladı!

2011 yılında İstanbul’da kurulan ve bugüne kadar proje geliştirdiği markalar arasında; Ülker, Yeni Rakı, Lufthansa, THY, Siemens, Roche gibi büyük markalar bulunan Studio Nord’un, Addo işbirliği ile geliştirdiği Tunebow, FWA’da, günün mobil uygulaması seçildi.

Studio Nord ve ADDO tarafından geliştirilen Tunebow, kreatif ve kullanıcı kolaylığı sağlayan tasarımı ve bir o kadar orjinal playlistleri ile dikkat çekmeyi amaçlayan bir müzik servisi olarak www.tunebow.com üzerinden yayın hayatına başladı.

Dijital mecranın prestijli ödül sitelerinden biri olan The FWA tarafından, ilk defa bir Türk dijital reklam ajansına tunebow uygulaması ile mobil dalda ödül verilmiştir.

Kolay arayüzü ile ziyaretçileri karşılayan ve özenli oluşturulan playlistleri ile müzik severler için gün boyu yayın yapan Tunebow özellikle ofiste playlist oluşturmakta zorlanan çalışanları mutlu etmeyi amaçlıyor. Bunun yanı sıra Tunebow, evde ne dinleyeceğini seçmek istemeyen müzik severler için iyi bir alternatif oluşturmayı ve mobil kullanıcıları da iOS uygulaması ile kendisine çekmeyi planlamaktadır.

Kullanıcılar, iPhone, iPad veya iPod Touch’ları ile yayını takip edebileceklerdir.

New york merkezli ADDO ile birlikte geliştirilen iOS uygulaması Tunebow’da, Soundcloud üzerinden çekilen ve kullanıcı için özel olarak oluşturulmuş playlistteki parçalar kesintisiz olarak dinleneniliyor.

Studio Nord Hakkında

2011 Nisan ayında İstanbul’da kurulan Studio Nord, mobil uygulamaların yanı sıra web/Facebook uygulamaları da geliştiren kreatif bir dijital reklam ajansıdır. Bugüne kadar proje geliştirdiği markalar arasında Ülker, Yeni Rakı, Lufthansa, THY, Siemens, Roche gibi büyük markalar mevcut olan Studio Nord’un, şirket bünyesinde geliştirmiş olduğu ve Mynet tarafından yayınlanan “Çiz” adında da bir oyunu da mevcuttur.

Dijital ajans işleri dışında, Moustagram, Photos Plus gibi çeşitli mobil projeler de geliştiren Studio Nord, 2012 yılı içinde Ülker Çikolatalı Gofret için geliştirdiği “Türkiye’nin mutluluğu” projesi ile Oyun, Sosyal Medya ve Dijital entegrasyon dallarında 3 Mixx almıştır.

Tunebow uygulamasını http://j.mp/TunebowiPhone adresinden indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Akıllı Saat Savaşları Başladı! Dijital Reklam Harcamaları 2012 Türkiye Raporu →

Yazar Hakkında

Pelin Gülcan
Pelin Gülcan
ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği'nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Pelin, DijitalAjanslar.com'un içeriklerini koordine ediyor ve sosyal medya iletişimini sürdürüyor.