TTNET Fibernet Reklam Serisi

TTNET Fibernet Reklam Serisi

Fiber altyapısının güçlü olduğu Anadolu şehirlerini ön plana çıkarmak isteyen TTNET, fibernet reklam serisinin ilkini yayınladı.

Fiber altyapısının reklam çalışmalarına başlayan TTNET; Adana, Bursa, İzmir, Gaziantep ve Kocaeli olarak belirlenen beş şehir hakkında bir şeyler anlatmak için kameralarını bu şehirlere ve insanlarına çevirdi. Anadolu şehirlerinde yaşayan insanların dinleyip gurur duyacağı ama kebap gibi herkesin bildiği klişelerden de uzak duran hikayelerin konu edindiği serinin ilk filmi “TTNET Fibernet’le Adana’dan Dünyaya” başlığı ilegeçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Ping imzalı reklam serisinin ilk filminde; Adana’da, yine oradaki insanların çok sevdiği Fate Fat’ı ve müziği hikayenin kahramanı olarak konumlandırıldı. Kendi müzik klipleri tamamen organik bir şekilde milyonlarca kişi tarafından izlenen ve Adana’da yaşayan Fate Fat, internetin hayatına olan katkısını anlatırken, film boyunca Adana sokaklarını ve insanlarını gösterildi.

 
Bugün bir Adanalıya sorsanız, “Başka memleket hevestir ama Adana bir tutkudur” der. Ping de serinin ilk filmini, şehirlerine işte bu tutkuyla bağlı Adanalılara adıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yedigün Sosyal Medya Projesi: Nurella İle Meyveni Seç Altunbilekler Facebook Kampanyası: İlk Karne Hediyen Bizden →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.