Toyota Yenilenen Verso Web Sitesi

Projeler, Web siteleri 27 Şub 2014
Toyota Yenilenen Verso Web Sitesi

Toyota yenilenen modeli Verso’yu yeni bir web sitesi ile tanıtıyor. “Ailem İçin En İyisi” başlığı taşıyan web sitesinde aracın iç dizaynından farklı renklerine kadar her detaylara yer verilmiş.

Toyota, 7 kişinin aynı anda rahatça seyahat edebildiği yenilenen otomobil modeli Verso’yu oluşturulan eğlenceli bir web sitesi ile tanıtıyor. Uyumlu trend renkleri ile birlikte markanın yenilikçi yapısını yansıtan sitede parallax bir yapı kullanışmış. Mouse ile scroll edilerek dolaşılabilen yeni Verso web sitesinde ayrıca üstte bulunan menü ile de sayfalarda dolaşılabiliyor.

toyota verso web sitesi

Toyota yenilenen Verso web sitesinde aşağıya indikçe illüstrasyonlarla aile fertleri konuşturuluyor ve herkesin Verso hakkındaki görüşleri paylaşılıyor. Özellikle de seyahat rahatlığına vurgu yapılan sitede Verso’nun iç dizaynı da tepeden bir bakış açısıyla incelenebiliyor.

toyota yeni verso web sitesi

Toyota web sitesinde aracın geniş bagaj hacmi video ile anlatılırken; ziyaretçiye aracı farklı renklerde görme fırsatı da sunulmuş. Sitede ayrıca Verso’yu detaylı bir şekilde inceleyen bir broşür de bulunuyor.

Toyota Verso’nun özelliklerinin, donanım ve teknik detaylarının yaratıcı bir şekilde yansıtıldığı web sitesinin mimarı ise Sotka Dijital Reklam Ajansı. Siteyi şuradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Miles&Smiles Facebook Kampanyası: Her Dilde Aşk (Case Study) Mazda Facebook Kampanyası: Mazda Shop →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.