TopShop’tan Instagram Destekli Catwalk

TopShop’tan Instagram Destekli Catwalk

Farklı defile ve tanıtımları ile bilinen TopShop bu yıl Instagram destekli bir catwalk düzenleyerek farkını ortaya koydu.

Sektörünün önde gelen markalarından TopShop sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Sergilediği kendine has defilelerini bu kez sosyal medyayla birleştiren marka, Social Catwalk adıyla yepyeni bir kampanya düzenledi.

Modellerin pistte yürüyerek izleyicilere koleysiyon tanıttığı standart catwalk’ların aksine, Social Catwalk kapsamında 5 VIP Instagram kullanıcısı ile birlikte çalışıldı. Bu kişiler moda haftasına katılarak beğendikleri görüntüleri kaydetti ve Instagram’da takipçileri ile paylaştı.

Sonunda ise görüntüler tüm dünyayla paylaşmak üzere Londra mağazasına kurulan dev bir ekranda sergilenerek sınırlı sayıda insana ulaşan defilenin binlerce kişi tarafından izlenmesi sağlandı. Diğer yandan, insanlar #TOPSHOPWINDOW hashtagini kullarak beğendikleri kareleri Instagram’da paylaşarak kampanyanın yayılmasına destek oldu.


Kampanyanın tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yapı Kredi’den Tasarım Yarışması: Statları Fethet Artema Facebook Uygulaması: Dayanıklılık Testi →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.