Tivibu Dünyası Yeni Web Sitesinde Ziyaretçilerini Bekliyor!

Projeler, Web siteleri 28 Ara 2017
Tivibu Dünyası Yeni Web Sitesinde Ziyaretçilerini Bekliyor!

Türk Telekom’un yeni nesil TV platformu Tivibu; kendi dinamik karakterini yansıttığı yeni web sitesiyle karşınızda. Pixelplus tarafından hazırlanan yeni web site, dijital dünyada fark yaratıyor.

Markanın yenilikçi ruhunu yansıtırken, erişim ve kullanımı artırmayı da hedefleyen ana sayfa ile birlikte tüm platform, kullanıcıyı merkezinde tutan, fonksiyonellikle bilgi aktarımını aynı anda başarabilen bir tasarıma sahip. Modern bir responsive yapıyla hazırlanan web sitesi, üç boyutlu görsel anlatım imkanı veren paralaks efekt kullanımı ve marka hedefleri için kritik alanlara hızlı erişim sağlayan ögelerle trendleri yakalıyor.

Web sitesi, markaya dair kemikleşmiş “sadece internet ile kullanılabilen bir sistem” algısını da ortadan kaldırıyor. Bilgi mimarisinden tasarım çözümlerine tüm projede, markanın IPTV, Uydu, Mobil, Smart TV ‘den izleme seçenekleri gibi, herhangi bir uydu alıcısı kurulumu kolaylığıyla yenilikçi bir hizmet sunduğu vurgulanıyor.

Tivibu sahipleri teknik problemlerden paket değişimine her tür işlemle ilgili gerekli bilgiye hızla ulaşıyor. Son teknoloji yazılım modellerinin kullanımıyla yenilenen Pixelplus imzalı Tivibu web sitesi, siz ziyaretçilerini bu deneyimi yaşamaya davet ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yamaha Riding Academy Web Sitesi Yayında Nokia, Bu Yılbaşı Ailenize Kendinizi Hediye Etmenizi Tavsiye Ediyor →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.