Tinder’ın Rakibi TrueView’dan İddiali Reklam Filmi

Tinder’ın Rakibi TrueView’dan İddiali Reklam Filmi

Popüler flört uygulaması Tinder’ın en büyük rakiplerinden biri TrueView, samimiyet ve güven ile ilgili iddialı bir reklam filmi yayınladı.

Don’t Panic London imzalı projede, İngiliz oyuncu Jolyon Rubinstein sokağa çıkarak tanımadığı insanlarla Tinder’da olduğu gibi diyalog kurmaya çalışıyor. “Gerçek hayatta Tinder?!” isimli  projeyle online tanışma uygulamalarında kullanıcıların kendilerini gerçekte olduğundan çok farklı bir şekilde tanıttığı mesajı veriliyor.

TrueView’in İngiltere’de yaptığı bir araştırmada, online tanışma uygulamalarını kullanan 2000 kullanıcıdan beşte ikisi profillerinde yanlış bilgiler verdiğini itiraf etti. Bu duruma dikkat çeken uygulama, kullanıcılara “Kedini ifade et”, “Güven puanla” gibi özellikler sunarak, “daha az kaydır daha fazla harekete geç” diyor.

TrueView’in Tinder’daki online tanışma alışkanlıklarına gönderme yaptığı proje Don’t Panic London imzası taşıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yemeksepeti Yöneticilerini Cezalandırmaya Ne Dersiniz? Çocuklar Bu Oyuna Bayılacak: Genero’nun Serüvenleri Başladı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.