The Festival of Marketing 2014

The Festival of Marketing 2014

Modern pazarlama sektörünün bir araya geleceği The Festival of Marketing 2014, 12-13 Kasım’da Londra’da gerçekleşecek.

Modern pazarlama dünyasının profesyonelleri The Festival of Marketing 2014 kapsamında Londra’da bir araya geliyor. 12-13 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan dev pazarlama festivalinde katılımcılar dijital dönüşümün geleceğini tanımlayarak, yeni pazarlama eğilimlerini ve bu eğilimlerin getireceği zorlukları konuşacak.

Strateji, Veri ve Analiz, İçgörü, İçerik, Sosyal Medya, Kişiselleştirme, B2B, Marka ve Yaratıcılık, Çok Kanallı Stratejiler ve Müşteri Deneyimi gibi pazarlama yön veren konuların ele alınacağı etkinliğin bu yılki teması ise Modern Pazarlama Manisfestosu kaynaklı.

Modern pazarlama uzmanları ve liderlerinin konuşmacı olacağı festival; vaka analizleri, atölye çalışmaları, soru-cevap oturumları ve birçok aktivite ile iki gün boyunca devam edecek. Econsultancy, Marketing Week, Creative Review, Design Week ve Data Strategy gibi sektöre yön veren girişimlerden beslenen festivale ayrıca marka ve ajans tarafından üst düzey yöneticiler de katılım gösterecek.

 
Etkinlik hakkında detaylı bilgi için The Festival of Marketing 2014 web sitesini takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pazarlama Zirvesi 2014 Felis’te Yaratıcılık Ve Dijital Kategorisi Ödülleri Sahiplerini Buldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.