Telefon Çaldıkça Para Kazandıran Uygulama: Ringpara

Telefon Çaldıkça Para Kazandıran Uygulama: Ringpara

Yerli mobil yazılımlardan biri olan Ringpara uygulaması ile akıllı telefonlarınız aracılığı ile reklam izleyerek para kazanabilmek mümkün hale geliyor. Ringpara, para kazandıran uygulamalar için ilginç bir örnek. 

Akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Bu uygulamalardan biri de Ringpara. Reklamverenlere hedef kitlelerine ulaşma imkânı sağlayan Ringpara uygulaması, akıllı telefon kullanıcılarına da para kazandıran bir Android uygulaması.

Android işletim sisteminin olduğu telefonlarda kullanılan Ringpara uygulaması, kullanıcıların telefonlarının zil seslerini tercihlerine uygun olarak reklam klip ve videoları ile renklendiriyor. Uygulamaya üyeliğini tamamlayan kullanıcılar izledikleri reklam ve videolardan para kazanma imkânı elde ediyor.

Ringpara uygulaması markaların bugünlerdeki en büyük sıkıntılarından birine, hedef kitleye ulaşma problemine bir çözüm bulmak amacıyla hayata geçirilmiş bir mobil uygulama. Dolayısıyla firmaların da Ringpara uygulamasına reklam verirken, reklamlarının izleyici kitlesini tercih etmeleri mümkün oluyor. Uygulamaya reklam vermek isteyen firma ve ajanslar Ringpara kurumsal sayfasında yer alan panelden segmentasyon seçimi yapabiliyor. Firmalar ayrıca kampanya planlarını belirleyebiliyor ve reklamda çıkacak olan görselleri kendi belirliyor.

ringpara

Akıllı telefonlarda zil sesi yerine reklam videolarının çalması ile para kazandıran uygulama Ringpara Android versiyonunu GooglePlay Store’dan indirebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Çocuklar İçin Eğlenceli IPad Uygulamaları Brandium AVM Vespa Ödüllü Facebook Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.