Swytch’le Her Bisiklet Elektrikli Bisiklete Dönüşüyor

Swytch’le Her Bisiklet Elektrikli Bisiklete Dönüşüyor

Hepsi bir arada elektrik dönüştürme kiti Swytch ile bütün bisikletler basit birkaç işlem sonucu elektrikli oluyor.

Indiegogo kampanyasıyla destekçi arayan Swytch, hepsi bir arada bir elektrik dönüşüm kiti. Yol bisikletinden dağ bisikletine kadar geniş bir yelpazedeki bisikletlerle uyumlu olan Swytch, her tipteki bisikleti kolayca elektrikli hale getiriyor.

Swytch, bisikletin orijinal görüntüsüne ve tarzına zarar vermeden, birkaç ekstra parçanın yer aldığı dönüşüm kitiyle, elektrikli bisikletin sağladığı kolaylığı kullanıcılara yaşatmak istiyor.

Kaliteli İngiliz tasarım ve mühendisliğine sahip kiti oluşturan parçalar arasında; istenilen ebatta 250W motorlu bir ön teker, 80 saat kullanım sağlayan güç ünitesi, kolay monte edilebilen gidon kelepçeleri ve bağlantı kabloları gibi parçalar yer alıyor.

Montajı tamamlandıktan sonra elektrikliye dönüşen bisiklet, saatte 30 km hız yapabiliyor. Kitte yer alan parçalar, Indiegogo’da desteklenen paketin tutarına göre değişiklik gösterebiliyor.

 
Swytch’le bisikletinizi nasıl elektrikliye dönüştürebilirsiniz?

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Menopoz Belirtilerini Önceden Tespit Ederek Önleyen Bileklik 3B Baskı Tekniğiyle Üretilen Yapboz Terlik →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.