Strateji Yıldızları Kampı

Strateji Yıldızları Kampı

Reklamcılık Vakfı tarafından düzenlenen ve genç stratejistler, stratejiye kafa yoran müşteri temsilcileri, genç kreatifler ve marka yönetimi – pazarlama iletişimi alanında görev yapan genç profesyonellerin, Türkiye’nin önemli stratejistlerinden bire bir eğitim alma fırsatı yakalayacağı Strateji Yıldızları Kampı 22 Mayıs’ta başlıyor.

Yapı

Strateji Yıldızları Kampı, stratejiye kafa yormak isteyenler için tasarlandı. Yaratıcı strateji alanının 16 etkili ismi Strateji Yıldızları Kampı’nda genç stratejistler ve stratejiye kafa yoran genç yöneticilerle buluşacak. Stratejinin mayınlı yollarında yürürken ortaya çıkan engeller, hep birlikte irdelenecek. Eğitim 3 hafta süreli (Çarşamba ve Perşembe günleri 19.00-21.30 arası, Cumartesi günleri 10.00-16.30 saatlerinde, haftada toplam 11 saat, toplamda 33 saat).

Yıldızlar Karması

Strateji Yıldızları Kampı, Haluk Sicimoğlu – BBDO liderliğinde; Akan Abdula – Future Bright, Yelda Aktuna – GS Saatchi ve Zeynep Başaran’ın başkanlığında hazırlandı. Alanın 17 önde gelen ismi ve Kalita Araştırma sürece destek verdi.

Mekanlar:
SALT Galata – Bankalar Cad. No:11 Karaköy, İstanbul
Urban Station Galata – Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. No:15/A, Galata İstanbul

Ücret: 1.850 TL + KDV ( 3 taksitte ödeme imkanı bulunmaktadır)

Detaylar: www.rv.org.tr

 

strateji yildizlari

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reklamcılık Vakfı Çaylak Kampı Medya Planlama ve Satın Alma Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.