Sörfçüler İçin Giyilebilir Teknoloji: RipCurl SearchGPS

Sörfçüler İçin Giyilebilir Teknoloji: RipCurl SearchGPS

Giyilebilir teknolojiler arasındaki çekişme, sörfçüler için üretilen RipCurl SearchGPS akıllı saatin tüm dünyada piyasaya sürülmesi ile iyice kızışıyor.

Tamamen sörfçüler için tasarlanmış bu akıllı saat kullanışlı ve deneyimsel olma özellikleriyle ilgi çekiyor. Saat, direkt uydularla iletişime geçerek 1300’den fazla sörf alanı için en son akıntı ve zaman bilgilerini canlı olarak veriyor. Bu daha önceki statik veri sağlayan teknolojiler ile karşılaştırıldığında inanılmaz bir gelişme!

SearchGPS akıllı saat sörfünüzün izini sürüyor, en yüksek hızınızı ve kat ettiğiniz mesafeyi kaydediyor. Bunların yanı sıra her bir seanstaki dalga sayınızı topluyor. Topladığınız tüm bu verileri mobil uygulama ve web sitesine aktarabiliyor ve paylaşabiliyorsunuz.

RipCurl SearchGPS konum haritaları, görsel paylaşım ve grafik tablosu sayesinde sörf maceranızı size tekrar yaşatıyor ve insanlarla paylaşmanıza imkan veriyor.

 
Sörf seansınızı ister çevrimiçi ister çevrimdışı sergileyebileceğiniz bu teknoloji hakkında detaylı bilgiyi RipCurl SearchGPS web sitesinden alabilir ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Faydalı Tipografi Araçları Facebook Profilinizden Karakter Analizi Çıkarın: Five Labs →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.