ŞOK’un Yeni Reklam Filminde “ŞOK Gözler”

ŞOK’un Yeni Reklam Filminde “ŞOK Gözler”

Marketler zinciri ŞOK, Tribal Worldwide İstanbul imzalı yeni reklam kampanyasında “Yeter de artar” diyor. Tribal Worldwide İstanbul geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesaplarından ŞOK konkurunu kazandıklarını eğlenceli bir video ile duyurmuştu. Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden ŞOK ile başladıkları birliktelik ilk meyvelerini vermeye başladı. “Yeter de artar” sloganıyla başladıkları relansman kampanyasında ŞOK marketlerin yenilenen mağaza konseptiyle müşterilerine çeşitlilik ve uygun fiyatları bir arada sunduğunun altı çiziliyor. Markete giren bir çift çeşitler, düşük fiyatlar ve marketteki yenilikler karşısında gördüklerine inanamıyor ve Şok oluyor. Şok logosundaki patlangaçlar Şok gözler olarak karşımıza çıkıyor.

Yönetmenliğini Bertan Başaran’ın yaptığı filmin prodüksiyon şirketi Anima. Televizyonda yer almaya başlayan kampanya outdoor, sosyal medya, basılı ve dijital mecralarda da karşımıza çıkıyor. Künye: Reklamveren: ŞOK Marketler Reklamveren Temsilcileri: Nilhan Gülbahçe, Uğur Baykaler Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı ve Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik Yaratıcı Yönetmen: Başar Bellisan Yaratıcı Grup Başkanı: Güldeniz Şeşen Bilginer, Barış Sarhan Yaratıcı Grup:
Zeynep Ordu, Kadri Bayhaner, Özge Ateş, Alican Kılıçoğlu, Meriç Karabulut, Hakan İhtiyaroğlu Sosyal Medya: Selin Aygün Müşteri İlişkileri: Miray Çakın, Onur Duman Ajans Yapımcısı: Nisan Turgul Yapım Şirketi: Anima İstanbul Yönetmen: Bertan Başaran Post-prodüksyon: İmaj Müzik: Jingle Jackson

İlgili Haberler

ŞOK, Ramazan’da da Şoke Etmeye Devam Edecek!
ŞOK, Ramazan’da da Şoke Etmeye Devam Edecek!
Devamını Oku >