Smirnoff İnteraktif Uygulaması: Mixhibit

Smirnoff İnteraktif Uygulaması: Mixhibit

Smirnoff Votka, hayata geçirdiği interaktif mobil uygulama Mixhibit ile takipçilerini kısa film yıldızı yapıyor!

Smirnoff Votka’nın yeni mobil uygulaması Mixhibit, sosyal ağlar üzerinden fotoğrafları çekerek kısa filmler oluşturuyor. Uygulama, kullanıcının Facebook ve Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları harmanlayarak kişiselleştirilmiş bir video üretiyor. Uygulama ayrıca videoya kullanıcıya özel arkaplan ve müzik ekliyor. Böylece oluşturulan video kullanıcıya özel bir kısa film haline geliyor.

Profero Dijital Reklam Ajansı tarafından hayata geçirilen uygulama ile kullanıcılar kendi hayatlarına ait kısa filmleri sosyal medyada paylaşabiliyor. Uygulama ile oluşturulan örnek videolar Mixhibit web sitesinden izlenebiliyor.

 
Smirnoff Votka’nın bu uygulaması henüz Türkiye’ye açık değil, fakat uygulamada başka bir ülke seçeneğini işaretleyerek uygulamayı kullanabiliyorsunuz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bosch Facebook Uygulaması: 5 Dakika Staj En Şirin Pazarlama Kampanyaları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.