Etstur ve Kroppa, Tasarımda Yenilikçi Bir İş Birliği ile QR Art Projesini Sunuyor

Etstur ve Kroppa, Tasarımda Yenilikçi Bir İş Birliği ile QR Art Projesini Sunuyor

Kroppa, Etstur için geliştirdiği projede Generative AI teknolojisi ve Stable Diffusion modelini kullanarak seyahat sektöründe bir ilki gerçekleştirdi. Görsel tasarımda ve pazarlamada yeni bir çağ başlatan yapay zeka ile üretilen QR Art’lara, İstanbul’un dört bir yanındaki outdoor panolarda, Etstur acente ekranlarında, dergilerde ve sosyal medyada denk gelirseniz asla şaşırmayın! 

Teknoloji, kreatif ve performans pazarlama departmanlarının tamamını kendi çatısı altında bulunduran Kroppa, proje için gereken tüm süreçleri inhouse olarak yürüttü. Marka iletişimi için Etstur’un yaz tatil fırsatlarına yönlendiren standart QR kodlar, AI teknolojisi ile stilize edildi ve yaz tatili konseptli sanat eserlerine dönüştürüldü.

QR kodlar hedef kitleyi offline kanallardan dijital kanallara yönlendirmede pratik bir çözüm oldu. Bu yenilikçi teknoloji, ana kampanya mesajı ve tasarımının temel unsuru haline gelerek, mecralar arasında eşsiz bir köprü görevi üstlendi.

Proje   kapsamında   birbirinden   farklı   ve   eğlenceli   tasarımlarla   hazırlanan   QR   Art   kodlar sadece kullanıcıların ilgisini çekmekle kalmadı, adeta bir sanat eseri gibi dikkat çekti.

Kroppa’nın sihirli dokunuşuyla daha hızlı ve pratik şekilde tatil seçeneklerine erişim sağlanırken, “Baktığı her yerde tatil görenler” için de eğlenceli bir deneyim ve pazarlama alanı yaratılmış oldu.

https://www.instagram.com/p/CttAfnvM2P4/

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bahçe Bahçeşehir Projesi Digipera ile Dijital Yayınlarına Başladı! 360° Dijital Dönüşüm Odaklı Grup Şirketleri ile ROIPUBLIC →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.