Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial Globalleşmesine Arap Ve Körfez Ülkeleri İle Devam Ediyor.

Ajans Haberleri, Haberler 16 Mar 2020
Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial Globalleşmesine Arap Ve Körfez Ülkeleri İle Devam Ediyor.

Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik ajansı Nsocial, yıllardır sektördeki inovatif ve yaratıcı çalışmaları ile globalde kendinden söz ettiriyor. Yaratıcı 360 derece video çekimi Nsocial’ın Sanal Gerçeklik alanında adını ilk duyurduğu projeleri oldu.

Nsocial, globalleşme yolundaki ilk adımını Litvanya ofisini açarak gerçekleştirdi. Litvanya, Çekya, Polonya, Özbekistan ve Katar’da global projeler gerçekleştiren ajans; pazarlama, marka iletişimi ve satış departmanlarına hitap eden işleri ile farklılaştı. Sonrasında, VR iş eğitimleri ve kurum içi sanal gerçeklik çalışan eğitimleri ile oyunlaştırmayı entegre ettikleri çalışmaları ile sanal gerçeklik insan kaynakları departmanlarına hitap etmeye başladılar.

Şimdilerde ise artırılmış gerçeklik ajansı Nsocial webAR çalışmaları ile globalde de konuşuluyor. Herhangi bir uygulama olmadan, tarayıcı üzerinden çalışan artırılmış gerçeklik teknolojisini hayatımıza sokan ajans, webAR’ı bir adım öteye taşıdı. Google arama sonuçlarına artırılmış gerçeklik entegre ederek, Google’ın early developers arasına girdiler ve markaları bir kez daha büyülediler. Google global partnerlikleri ise Nsocial’in ses getiren diğer hamlesi oldu.

VR ajansı Nsocial tüm bu gelişmeler ile globalde adından söz ettirmeye başladı ve aldığı uluslararası partnerlik tekliflerini değerlendirmeye başladı. Körfez ülkeleri ve Suudi Arabistan partnerliğini ise, Suudi Arabistan’ın köklü ajansı Golden Logic ile birlikte ilerletme kararını duyurdu. Golden Logic’in bölgedeki tecrübesi ve güvenirliği ile, Körfez ülkelerindeki VR, AR 360 derece video çekimi ajansı Nsocial olarak marka ve kurumlara Zenginleştirilmiş Deneyimler sunmaya başlayacak.

Golden Logic in pazardaki gücü ve network’ü ile Nsocial’ın yaratıcı teknolojik gücünün birleşmesinden ilk duyumlar gelmeye başladı. Bu ay başlayacak Körfez pazarının en büyük teknoloji fuarlarından Huawei Tech Week KSA’da Golden Logic ve Nsocial standının en renkli standlardan olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Özellikle de Nsocial’ın geliştirdiği inşaat sektörü ve gayrimenkul pazarlaması sanal gerçeklik projeleri fuarın göz bebeği olacak gibi. Ayrıca, dünyanın en değerli şirketlerinden birinin sanal gerçeklik iş eğitimi Nsocial ve Golden Logic iş birliğinde hazırlanacağı yönünde. Bir diğer büyük gelişme ise artırılmış gerçeklik ajansı Nsocial tarafından canlı trafik verilerinin webAR ile sivil havacılıkta kullanılacağı yönünde.

Nsocial ve Golden Logic’in global partnerliklerinin başarılı olmasını dileriz.

Heyecan verici ve gururlandırıcı bu tarz gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Rakun’la ‘’Hayat Dijitalde Devam Ediyor’’ KIA Türkiye'nin Dijital Konkuru Sonuçlandı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.