Rakun’la ‘’Hayat Dijitalde Devam Ediyor’’

Ajans Haberleri, Haberler 18 Mar 2020
Rakun’la ‘’Hayat Dijitalde Devam Ediyor’’

Geçtiğimiz günlerde Dünya Sağlık Örgütü tarafından ‘pandemik salgın’ olarak ilan edilen Corona Virüs, hemen her sektörü olumsuz etkiledi. Rakun Dijital ise ‘’Hayat Dijitalde Devam Ediyor’’ sloganıyla markalara süreci olumlu değerlendirme ve krizi fırsata dönüştürme çağrısı yapmaya başladı.

Corona virüsü gündelik yaşam kadar iş akışını da değiştirdi. Birçok marka ‘acil önlem’ olarak iletişim planlaması masraflarını sıfıra indirdi. Rakun Dijital ise dijital dünyadaki görünürlüğün pick yaptığını ‘Hayat Dijitalde Devam Ediyor’ sloganı ile anlatıyor. Ajans, süreç içerisinde markaların iletişim çalışmalarına devam etmesi gerektiğini, krizin birçok marka için fırsata dönüşebileceğini ve marka bilinirliği kavramının hiç olmadığı kadar önemli olduğunu söylüyor.

Bunun yanı sıra Ajans Başkanı Gamze Çelik, önümüzdeki günlerde dijital platformlar üzerinden ‘’Hayat Dijitalde Devam Ediyor’’ başlığı adı altında konferanslar vermeye başlayacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Taximpro Amerika Ofisi COMPLETED! Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial Globalleşmesine Arap Ve Körfez Ülkeleri İle Devam Ediyor. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.