Samsung İnternet Projesi: Özgürlükte Sınır Tanımayanlar

Samsung İnternet Projesi: Özgürlükte Sınır Tanımayanlar

Tasarım ve işlevselliğiyle mobil deneyimi bir üst seviyeye taşıyan Samsung Galaxy Note Edge, bu kez de özgürlükte sınır tanımayan ünlülerle hazırlanan internet projesiyle adından söz ettirdi.

Samsung Electronics, 2014 yılının Aralık ayında Türkiye’de piyasaya sunduğu Samsung Galaxy ailesinin en çarpıcı üyelerinden biri olan Galaxy Note Edge’in iletişim faaliyetleri kapsamında önemli bir internet projesine imza attı.

Dünya çapında büyük ilgi gören kavisli ekranıyla Samsung Galaxy Note Edge, “Özgürlükte Sınır Tanımayanlar” sloganını taşıyan projede Levent Erden, Levent Özçelik, Bahar Korçan ve Serdar Kuzuloğlu’nun sınır tanımayan yaşamlarına konuk oldu.

Cheil Worldwide Türkiye imzalı proje kapsamında, Samsung Galaxy Note Edge’in türünün tek örneği olan “Kavisli Ekranı”, kullanıcılara devrim niteliğinde bir yenilik sunarak, birçok işlemi daha kolay ve keyifli hale getirmesi ele alındı. Bununla birlikte “Edge” ekranı, telefonun kapağı kapalıyken bile sık kullanılan uygulama, uyarı ve işlevlere, başparmağın tek bir hareketiyle hızlı erişim sağlaması üzerinde duruldu.

Levent Erden’in İstanbul tutkusunda, Levent Özçelik’in fotoğrafçılıktaki uzmanlığında, Bahar Korkçan’ın tasarımdaki ustalığında ve Serdar Kuzuloğlu’nun teknolojide nasıl sınır tanımadığını konu edinen kısa filmler, her ünlünün yaşamından kesitleri farklı yönleriyle ekranlara yansıttı.

 

 

 

 
Her ünlünün kendi alanında sınırları nasıl aştığını gözler önüne seren “Özgürlükte Sınır Tanımayanlar” projesinde yapılan ilginç tespitler ve renkli anlar izleyicilerle buluştu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İlham Veren Magazin Web Sitesi Tasarımları Coca-Cola’nın Emojili Web Kampanyası: EmotiCoke →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.