Samsung’tan Duygulandıran “Engelsiz Bir Gün” Sürprizi

Samsung’tan Duygulandıran “Engelsiz Bir Gün” Sürprizi

Samsung, İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği ile ortaklaşa hayata geçirdiği “Duyan Eller” projesini işitme engellilere duygulandıran bir sürpriz ile duyuruyor.

İşitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezini hayata geçiren Samsung Türkiye, işaret dilini bilen çağrı merkezi çalışanları aracılığı ile işitme engellilere satış sonrası hizmeti vermeyi hedefliyor. Samsung’un İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği işbirliği ile hayata geçirdiği proje, teknolojinin sunduğu imkanlardan işitme engellilerin de yararlanmasını amaçlıyor.

Duyan Eller hizmetini işitme engellilere duyurmak isteyen Samsung Türkiye, Leo Burnett Istanbul ile birlikte duygusal bir tanıtım videosuna imza atıyor. “Yılın en duygusal sürprizi” başlığı ile yayınlanan videoda işitme engelli bir birey olan Muharrem Yazgan’a engelsiz bir gün yaşatılıyor.

 
Samsung’un işitme engellilere özel çağrı merkezi projesi hakkında detaylı bilgi için Duyan Eller sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Voden ve MasterCard’dan “Paha Biçilemez” Collina Sürprizi Durex Sevgililer Günü Kampanyası: #50GamesToPlay →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.