Sağlam Tapu’dan Animasyon Reklam Filmi

Sağlam Tapu’dan Animasyon Reklam Filmi

Sağlam Tapu’nun animasyon reklam filmi, Bèhance Motion Graphics Served’e girmeye hak kazandı.

Gayrimenkul satın almak isteyenlere, alım-satım ve tapu işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti veren Sağlam Tapu, hizmetlerini animasyon reklam filmi ile tanıtıyor. Tapu dairelerinde yaşanan sıkıntıların konu edildiği filmde, Sağlam Tapu uzmanları tarafından verilen kişiye özel tapu hizmeti animasyon karakterlerle anlatılıyor.

Başarılı animasyonların sergilendiği Bèhance Motion Graphics Served’e girmeye hak kazanan reklam filmi, Wanda Digital ve Koff Animation işbirliği ile hazırlanmış. Wanda tarafından “gerçek bir masaüstü filmi” olarak duyurulan reklam filmi için kartonlar şekillendirilerek orijinal bir tapu dairesi inşa edilmiş ve 2D animasyon ile proje tamamlanmış.

 
Reklam filminin oluşturulma sürecini ise Koff Animation tarafından hazırlanan aşağıdaki grafikte inceleyebilirsiniz:

Sağlam Tapu Animasyon Reklam Filmi Koff

Kaynak: Wanda Digital BlogBèhance Motion Graphics Served

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← UNC Digital’den Viral Kampanya: Sahibinden Satılık Az Çiğnenmiş Kemik Old Spice’ın Başarılı Reklam Yüzleri Aynı Projede Buluştu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.