Recode, Goldengate İçin Tasarladı

Grafik Tasarım, Projeler 11 Ara 2017
Recode, Goldengate İçin Tasarladı

Recode, klasik anlamda bir danışmanlık firması anlayışının ötesinde, kendine has metotlarla çalışan, sektöre farklı perspektifler sunan Goldengate için dinamik, renkli ve genç bir tasarım gerçekleştirdi.

İç iletişim ve süreç yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti veren Goldengate; şirketlerin iletişim eksiklerini analiz ederek belirler ve hızlı büyümelerine etki edecek iletişim süreçleri önerir. Ekiplerin adeta birer parçası olmaya, şirket içi iletişim kültürünü oluşturmaya önem verir.


 
Recode tasarım dilini oluştururken, yeni bir şirket kurmanın ve “İnsan Odaklı” yaklaşımı destekleyen yeni bir marka yaratmanın getirdiği sorunlara ve ihtiyaçlara yönelik bir arayışla yola çıktı. Global ölçekli hizmet verebilecek Goldengate için, yerel motifler yerine, incelikli bir retro tasarım ile global ve modern çizgiler tercih edildi. Büyüme, yayılma gibi markanın müşterilerine vaat etmekte iddialı olduğu alanlar birer grafik öğeye dönüştürüldü. Sektöre getirdiği genç ve yenilikçi anlayıştan yola çıkılarak eğlenceli ve dinamik bir kurumsal kimlik oluşturuldu.

 

 
 


 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Edeka, 2018’i Değil 2117’deki Yılbaşını Hayal Ediyor PANTONE, 2018’in Favori Rengini Seçti →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.