Pupa, Black Friday’i Cyber Monday’e Bağladı!

Ajans Haberleri, Haberler 26 Kas 2015
Pupa, Black Friday’i Cyber Monday’e Bağladı!

Dijitalin ve e-ticaretin yayılması ile beraber, Türkiye’de de Black Friday ve Cyber Monday tüketiciler tarafından beklenen ve takip edilen günler olmaya başladı.

Tüketicilerin indirimli fiyatlarla online alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla ortaya çıkan Black Friday’den sonraki Pazartesi olan Cyber Monday’de özellikle teknolojik ürünlere olan ilgi büyük.

9 şehirde 13 mağazasıyla en büyük Apple Premium Reseller olan Pupa, bu sene Black Friday ve Cyber Monday için MotionB Dijital ile kurguladıkları kampanya ile Apple takipçilerini sevindirecek.

Sosyal medya reklamları ile desteklenen “Black Friday’i Cyber Monday’e bağladık!” kampanyası ile 27 Kasım-30 Kasım tarihleri arasında seçili MacBook Air, Apple Watch ve iPad Mini’de büyük indirim fırsatı, pupadankapiniza.com e-shop’da geçerli olacak.

Apple ürünlerine 4 gün sürecek kampanya dahilinde sahip olmak için Pupa e-shop’u ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Greyder’in Sosyal Medya Ajansı Red And Grey Oldu! Nesnelerin İnterneti Bulut Trafiğini 4 Yılda 4’e Katlayacak! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.