Pizza Siparişi Verdiğinize Kapınızı İki Aşçı Çalarsa Ne Olur?

Pizza Siparişi Verdiğinize Kapınızı İki Aşçı Çalarsa Ne Olur?

Dünyanın en büyük pizza markalarından Pizza Hut, Dijital Ajansı mbsays ile 29 Mart’ta müşterileri için özel bir servis kampanya yaptı. Pizza Hut Beşiktaş Şubesi’nden telefonla sipariş veren 3 müşteri, 5 TL’ye Sınırsız Menü sipariş etme şansı yakaladıklarını öğrendiler.

Kulağa garip gelen bu kampanyanın sürprizi ise siparişler geldiğinde ortaya çıktı. Karşılarında omzunda sucuklar, ellerinde biberler ve un çuvalıyla iki aşçı bulan müşterilere pizzaların mutfaklarında yapılacağı ve kendileri doyana kadar bu hizmetin süreceği söylendi. Ancak bunun için evde pizza fırını olması gerekiyordu.

Gerçeği ancak evde pizza fırını olmaması sebebiyle aşçıların yöneticilerini aramasıyla öğrenen müşterilerin tepkileri izlenmeye değer!

Pizza Hut’ın dijital ajansı mbsays tarafından hazırlanan kampanya Facebook’ta ilk 24 saatte 1 milyon izlenmeyi geçerken toplamda 3 milyona yakın izlenerek Pizza Hut’ın 1 Nisan’a damga vurmasını sağladı.

Künye:

Ajans Başkanı: Yeşer Sarıyıldız
Stratejist ve Metin Yazarı: Zihni Başsaray
Proje Yöneticisi: Özde Dereli
Yönetmen: Uluç Özgü
Kurgu: Buğra Özbek
Set Sorumlusu: Yağızcan Akbulut
Art Direktör: Enes Tural

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Halis ve Muhlis Algida Maraş Usulü’nde Buluştu NBS İnsan Kaynakları Kurumsal Kimliğini Yeniledi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.