Panda’dan Göndermeli Reklam Filmi: Abartmış Olmaz Mıyız?

Panda’dan Göndermeli Reklam Filmi: Abartmış Olmaz Mıyız?

Panda 30. yılına özel olarak hayata geçirdiği kampanyasını, rakibine gönderme yaptığı yeni reklam filmi “Abartmış olmaz mıyız?” ile duyuruyor.

Geçtiğimiz yıl yayınladığı karşılaştırmalı reklamı Hazlı ve Öfkeli ile çok konuşulan Panda, yeni reklam filmi ile en büyük rakibine gönderme yapmaya devam ediyor. Yeni ürünleri Panda Magic Türk Kahvesi ve Panda Dolce Vita Hurma’yı tanıtan marka, “Abartılı vaatlerden uzak, sadece dondurma” sloganı ile yayınlanan reklam filminde ayrıca milyonlarca bedava dondurma kampanyasını da duyuruyor.

Panda’nın 30. yılında yayınladığı esprili reklam filmi bir önceki gibi Batesmotelpro imzasını taşıyor. “Abartmış olmaz mıyız?” isimli filmde marka, abartılı hediyeler vadeden rakiplerine meydan okuyor.

 
Kreatif Direktörlüğünü Volkan Öge’nin yaptığı projenin yönetmenliğini ise Kerem Keskin ve Silvyo Behmoaras üstlenmiş. Filmin post prodüksiyonunda Film Standartları’nın, müzik ve ses tasarımında ise Karasinek’in imzası bulunuyor.

Haziran ayı itibariyle yayına giren Panda 30. yıl reklam filmi, sosyal medyada ise #abartmışoluruz hashtagi ile paylaşılıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Honda HR-V Crossover Kampanyası Pegasus Uçuş Güvenliği Videosunda Süper Kahramanları Ağırlıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.