Online Araç Kiralama Ağı: Vivi

Projeler, Web siteleri 18 Ara 2015
Online Araç Kiralama Ağı: Vivi

Online araç kiralama ağı Vivi ile istediğiniz lokasyonda size en uygun aracı kiralamanız oldukça kolay.

2011 yılından bu yana mobil uygulama geliştiren UGR Teknoloji, 2014 yılında online araç kiralama portalı Vivi’yi yayına aldı. Vivi’nin anlaşmalı olduğu oto kiralama firmalarının tüm fiyatlandırma politikası, çalışma şartları, araç teslimat noktaları ve teslimat saatleri, araçları ve araç müsaitlikleri portalda yer alıyor. Kullanıcılar böylece araç kiralamak için arama yaptığında en uygun ve müsait araçları görebiliyor.

Vivi üzerinden araç kiralamak için öncelikle istediğiniz lokasyonu ve tarihi seçiyorsunuz. Arama sonunda karşınıza size en uygun araçlar çıkıyor ve sürücü bilgilerinizi girip ön ödeme yaparak istediğiniz aracı rezerve edebiliyorsunuz. Rezervasyonun ardından size aracı teslim edecek müşteri temsilciniz ve iletişim detaylarına ulaşabiliyorsunuz.

Online Araç Kiralama Vivi

Tek bir portal üzerinden en güvenli oto kiralama firmalarına ulaşma imkanı sağlayan Vivi’de araçları ve fiyatları karşılaştırabiliyorsunuz. Her tedarikçi firmanın farklı kiralama şartları olmasına rağmen, Vivi firmalar ile arasında sözleşme yaptığı için Kasko koşulları, araç depozito bedelleri, ehliyet süresi, sürücü yaşı gibi önemli kriterlerin yanı sıra; başınıza gelebilecek tüm durumlar için de standart kiralama koşulları sunuyor. Rezervasyon değişikliği ve iptali için de eskisi gibi telefonla aramanız ya da mail atmanız gerekmiyor, Vivi üzerinden kolayca işlem yapabiliyorsunuz.

Vivi tarafından paylaşılan rapora göre 2015 yılında portal üzerinden 4000’den fazla rezervasyon ile 30.000 günün üzerinde araç kiralama işlemi gerçekleştirildi. En çok talep Hyundai i20, Opel Corsa, Renault Symbol, Fluence ve Fiat Linea araçlarına oldu. Araç teslimatlarının %50’si havalimanında, %30’u adres tesliminde ve %20’si kiralama ofisinde gerçekleşti. %20’si yabancı turist iken, %40’unun yerli turist, %40 oranında yerel halk araç kiraladı.

2016 yılında mobilde yer almayı ve yurt dışına açılmayı hedefleyen Vivi’nin online portalına şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Flört Uygulaması LovePlanet Şimdi Türkiye’de Dijital Ajanslardan Yaratıcı Star Wars Paylaşımları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.