OFFF London’ın Bilgisayar Efektinin Sınırlarını Zorlayan Tanıtım Filmi

Grafik Tasarım, Projeler 04 Eki 2017
OFFF London’ın Bilgisayar Efektinin Sınırlarını Zorlayan Tanıtım Filmi

Grafik tasarım, animasyon ve dijitalin en iyi örneklerinin sergilendiği OFF London tanıtımı, üst düzey CGI teknikleriyle tam bir görsel şölen sunuyor.

Merkezi Barcelona’da bulunan ve 17 yıldır dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleşen OFFF London Festival; grafik tasarım, animasyon, dijital, müzik ve çeşitli performansların en iyi örneklerini bir araya getiriyor. 29-30 Eylül tarihlerinde düzenlenen yaratıcılığın kutlandığı festivale bu yıl The Mill, Studio XO, Territory gibi dünyaca ünlü animasyon ve görsel tasarım stüdyolarının yanı sıra; illüstratör Ricardo Cavalo ve tasarımcı Margot Bowman gibi isimleri konuk oldu.

OFFF London’ın festivale bu yıl katılacak isimleri, stüdyoları ve toplulukları duyurmak için hazırladığı tanıtım filminde kullanılan görsel ve bilgisayar efektleri, izleyenlerin CGI (Bilgisayarla Yaratılmış Görüntü) teknolojisinin hangi noktaya ulaştığını görmesini sağlıyor ve tam anlamıyla görsel bir ziyafet sunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Daha Az Mürekkep Kullanılarak Tasarlanan Ekolojik Marka Logoları Ünlü Markaların Logolarını Aklınızdan Çizebilir misiniz? →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.