NVIDIA Türkiye’nin yeni ajansı Red & Grey oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 30 Tem 2019
NVIDIA Türkiye’nin yeni ajansı Red & Grey oldu!

Türkiye’de iletişim ajansı arayışına giren NVIDIA, seçimini yaparak Red & Grey ile anlaştı. Ajans, sektör lideri firmanın Türkiye’deki dijital iletişiminden sorumlu olacak ve NVIDIA Global’e bağlı olarak hizmet verecek.

Modern bilgisayar grafiklerinin yaratıcısı, ürettiği teknolojilerle dijital dünyaya sürekli yenilikler getiren Kaliforniya / Amerika merkezli NVIDIA, teknolojisine sahip tüm ülkelerde iletişim çalışmalarını aktif şekilde sürdürüyor.

Sosyal medya kanallarında geniş bir kitleye hitap eden NVIDIA’nın Facebook çatı hesabında 6,4Mn takipçisi bulunuyor. Red & Grey’in başlattığı çalışma ile, Türkiye’de genç kitlenin takibinde olan kanallarda, ilgili kitlenin beklentisini karşılayan yoğun bir iletişim yürütülüyor.

Red & Grey Müşteri Portföyünü Genişletiyor

Red & Grey, Monster Bilgisayar, Arnica, Juico gibi son tüketiciyi hedefleyen markaların yanı sıra, Kale Savunma ve Havacılık şirketleri gibi savunma sanayii sektöründe hizmet veren öncü markaların iletişim çalışmalarını sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Greyder Dynamic Responsive Remarketing Reklamını Kullanarak Tıklama Oranını %12 Arttırdı TAIGA’ya 5 Yeni Marka! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.