iGOAİMALATHANE’den “Varmak Üzere”

Projeler, Web siteleri 20 Şub 2020
iGOAİMALATHANE’den “Varmak Üzere”

Zaman ve mekandan bağımsız bir sergi deneyimi sunan Duvarları Olmayan Müze dijital sanat platformunun dördüncü sergisi, Varmak Üzere yayında.

Geçtiğimiz yıl British Council’ın Duvarları Olmayan Müze’sinin 3. sergisi Cadılarla Dans Etmek dijital sergisini takiben bu yıl Seluz için hazırlanan Massence dijital sergisinin hemen ardından Varmak Üzere’yi yayına aldı.

“Varmak Üzere” dijital sergi deneyiminde sanatseverleri, toplumsal koşullar ve bireysel duyguların çarpışmasıyla oluşan fiziksel ve ruhsal hareketlerin iç içe geçtiği dairesel bir yolculuk bekliyor. ’Yer’, ‘Arada’ ve ‘Yersizlik’ olmak üzere dairesel bir yolculuğa çıkaran üç bölümden oluşan dijital sergide, British Council Koleksiyonu’na ek olarak Türkiye, Gürcistan ve Ukrayna’dan hem yeni hem de köklü sanatçıların 35 eserinden oluşan resim, baskı, fotoğraf, video ve yerleştirme gibi birçok farklı türde sanat eserleri yer aldı.

Varmak Üzere, Türkçe, İngilizce, Gürcüce, Ukraynaca ve Rusça olmak üzere beş dil, eser betimlemesi ve işaret dili ile sunuldu. Serginin kuratörlüğünü Teona Burkiashvili, Tatiana Kochubinska ve Seyhan Musaoğlu üstlendi.

Sergiye, exhibitions.britishcouncil.org adresinden ulaşılabiliyor.

Reklamveren: British Council
Reklamveren Yetkilisi: Su Başbuğu
Reklam Ajansı: iGOAİMALATHANE
Kreatif Direktör: Volkan Ekşi
Müşteri Yönetimi: Elif Güner
Arayüz Geliştirme: Hamza Erdoğdu, Şener Yılmaz

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Seger, Şubat Ayında “Sen de Kanseri Önleyebilirsin!” diyor. Taximpro’dan Avrupa’ya Bi’ İmza Daha! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.