Ne Olursan Ol Beşiktaş’a Gel

Ne Olursan Ol Beşiktaş’a Gel

Beşiktaş, #ComeToBeşiktaş hashtagini, Mevlana Celaleddin Rumi’nin “Ne olursan ol yine gel” sözleriyle tüm dünyada yayınlanacak olan kampanyaya taşıdı.

Yaptığı transferlerle futbol camiasında adından söz ettiren ve taraftarların takımda görmek istedikleri isimleri sosyal medyada #ComeToBeşiktaş hashtagiyle çağırdığı Beşiktaş Jimnastik Kulübü, bu hashtagi bir reklam kampanyasına taşıdı.

Mevlana Celaleddin Rumi’nin “Gel yine gel. Ne olursan ol yine gel” sözlerini çıkış noktası alan ve #ComeToBeşiktaş’a sloganına uyarlanan reklam filmi, Muhabbet imzası taşıyor.

Filmde, farklı kültürlerden insanların yanı sıra Pepe, Ricardo Quaresma, Atiba Hutchinson ve ara transfer döneminde İngiltere’nin Everton takımına transfer olan Cenk Tosun da yer alıyor. Beşiktaş Jimnastik Kulübü; din, dil, ırk, cinsiyet fark etmeksizin herkesi, Rumi’nin sözlerinde olduğu gibi Beşiktaş’a çağırıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kız Çocukları İçin Kullanılan Kelimeleri Düzelten Uygulama Google’ın Selfie’leri Sanat Eserleriyle Eşleştiren Uygulaması →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.