Modern Innova ve Kodluyoruz’dan Ücretsiz Sanal Gerçeklik Uygulama Eğitimi

Diğer Eğitimler, Eğitim 19 Haz 2018
Modern Innova ve Kodluyoruz’dan Ücretsiz Sanal Gerçeklik Uygulama Eğitimi

Üç boyutlu görüntü dünyasının, iş dünyasındaki yeri azımsanmayacak kadar büyümeye başladı. Durum böyle olunca ‘sanal gerçeklik’ alanında yeni iş alanları açılıyor.

Modern Innova’nın Prodüksiyon Direktörü Yaman Terzioğlu, Kodluyoruz’un düzenlediği Bootcamp kapsamında ‘’Sanal Gerçeklik Uygulamaları Eğitimi’’ veriyor olacak.

7 Temmuz Cumartesi günü ITU Teknokent’te başlayacak olan eğitime kayıt olmak için 22 Haziran son tarih. Sanal Gerçeklik alanında kariyer hedefleyen yazılımcı ve tasarımcılar Modern Innova ve Kodluyoruz’un bu ücretsiz eğitimine katılmak için başvuru detayındaki linke tıklamaları yeterli.

Bootcamp Başvuru ve İçerik Detayları

Bootcamp hangi gün ve saatlerde gerçekleşecek?

Dersler 6 hafta süreyle, Cumartesi ve Pazar 10:00 – 13:00 arasında gerçekleştirilecektir. 6 hafta sürecek eğitimde toplam 36 saat eğitim verilecektir.

Eğitimler nerede gerçekleşecek?

Eğitimler ITUARI Teknokent’te gerçekleşecek.

Bootcamp içeriği nedir ve eğitmen kimdir?

“Virtual Reality” alanına giriş ve geçiş seviyesi olarak belirlenen bootcamp’te, “Virtual Reality” uygulamalarının temel çalışma prensiplerini, türlerini ve kullanım alanları ile başlayıp Unity 3D oyun motoru kullanılarak bu tür uygulamaların nasıl oluşturuldukları uygulamalı olarak anlatılacaktır. Eğitim 2 hafta giriş, 2 hafta uygulama ve 2 hafta geliştirme olarak yapılacaktır. Bootcamp’e katılacak olan öğrencilerin giriş seviyesinde Unity 3D ve C# bilmeleri ön koşul olarak belirlenmiştir.

Eğitim sonucunda öğrencilerin etkileşim içeren, 3D ve 360 Video içerikli basit “Virtual Reality” uygulamaları üretebilmesi hedeflenmektedir.

Başvuru için: tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digital Excellence Sertifika Programı İle Dijital Mükemmelliği Yakalayın ZEO Agency ve Analytics Akademi Eğitimde İşbirliği Gerçekleştirdi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.