Mobil İstanbul – Mobil Reklamcılıkta Teknoloji İnovasyonu

Mobil İstanbul –  Mobil Reklamcılıkta Teknoloji İnovasyonu

Mobil İstanbul – Mobil Reklamcılıkta Teknoloji İnovasyonu etkinliği 29 Mayıs Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde gerçekleşecek.

Mobil İstanbul, mobil teknolojiler ekosistemine fayda sağlayacak etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Katılımcıların mobil teknolojiler ile ilgili birçok farklı disiplinden insan ile sohbet edip, tartışma imkanı yakaladığı etkinliklerde ayrıca farklı uzmanlık alanlarından konuşmacıların bilgi birikimi ve tecrübeleri paylaşılıyor. Mobil İstanbul, bu faaliyetler ile Türkiye ‘de daha fazla, daha kaliteli, daha başarılı projeler geliştirilmesine katkıda bulunmak istiyor.

Mobil İstanbul Mayıs etkinliği “Mobil Reklamcılıkta Teknoloji İnovasyonu” tam da bu amaç uğruna düzenlenen, mobil pazarlama sektörünün önemli konularına değinilecek bir organizasyon. Etkinlikte Mobilike Teknoloji Direktörü Berk Tatlıses’in mobil reklam çözümlerinin günümüzde hangi boyutlara ulaştığı ve nasıl teknoloji odaklı yaklaşımlar odağında evrileceği üzerine bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Uygulama geliştiriciler, yayıncılar, mobil projeler yapan ajanslar ve markaların katılım gösterebileceği Mobil İstanbul etkinliğinde ele alınacak konular arasından mobil reklamcılık ve modeller, sektörde kullanılan yenilikçi yaklaşımlar, big data ve örnek çalışmalar ele alınacak.

29 Mayıs’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek Mobil İstanbul – Mobil Reklamcılıkta Teknoloji İnovasyonu etkinliğine katılım için şuradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Media Summit 2014 G-Talks 2014 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.