Mobil Bankacılık Şifresini Unutanlara Yapı Kredi’den Retina ID

Mobil Bankacılık Şifresini Unutanlara Yapı Kredi’den Retina ID

Yapı Kredi, mobil bankacılık uygulamasına giriş için retina ID teknolojisini kullanan Avrupa’daki ilk banka olduğunu duyurmak için bir kampanya hazırladı.

Yapı Kredi, şifrelerini sürekli unutan müşterilerine mobil bankacılık uygulamasına daha kolay girebilmeleri için “retina ID” giriş teknolojisini getirdi ve Avrupa’da bir ilke imza attı. Hayatı kolaylaştıran bu yeniliği duyurmak ve retina ID girişten daha çok tüketicinin yararlanmasını isteyen Yapı Kredi, Punch’la bir araya gelerek “Drummer Rabit” (Darbukacı Tavşan) kampanyasını hazırladı.

Eğlenceli reklam filminde, şifrelerini hatırlamakta güçlük çeken ve her defasında mobil bankacılık uygulamasına giriş yapmaya çalışırken problem yaşayan kişilere tavşan ve dinozor animasyonlarıyla retina ID teknolojisini kullanmanın kolaylığı anlatılıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sınır Tanımayan Billboardlar OctoStory, Reidin’in Kurumsal Web Sitesini Yeniledi! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.