“Mister No” Reklam Ajansını Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 10 Eyl 2013
“Mister No” Reklam Ajansını Seçti

Dardanel’in taze gıda markası Mister No reklam ajansı olarak Vietnam ile anlaştı.

2005 yılında Türkiye’deki tüketicisini üçgen sandviçle tanıştıran Dardanel, geçtiğimiz yıllarda Mister No adıyla piyasadaki yerini güçlendirdi. Taze lezzetli sandviçlerin yeni adı olarak gösterilen marka; “Acıkınca Mister No” sloganıyla raflardaki yerini almıştı.

Dardanel’in tüm ürünlerini aynı reklam ajansının çalışmalarında toplamasıyla Alaaddin Adworks ile çalışmaya başlayan Mister No; Eylül itibariyle Dardanel’in ajansından ayrılarak Vietnam reklam ajansı ile anlaştı.

Faaliyet gösterdikleri alanda lider marka olmayı hedefleyerek hareket ettiklerini vurgulayan Dardanel Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Zeybek; “Tüketicilerimizi yenilikçi lezzetlerle buluşturduğumuz Mister No’nun marka yolculuğundaki iletişim çalışmalarını Vietnam ile sürdürmeye karar verdik.” dedi.

Tibet Şanlıman liderliğinde 2010 yılında kurulan Vietnam; Türkiye’nin 50 büyük yaratıcı reklam ajansı sıralamasında 3’üncü sırada yer alıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IPhone 5S ve IPhone 5C Tanıtıldı! Bing Sosyal Haber Servisi Olacak →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.