Media Markt’tan Sevgilisi Olmayanlara Özel Reklam Filmi

Media Markt’tan Sevgilisi Olmayanlara Özel Reklam Filmi

Media Markt, Sevgililer Günü’nde yalnız olacaklara “Mutlu olmak için sevgili şart değil” mesajı veriyor.

Bu yıl Sevgililer Günü’nü ilginç bir reklam filmi ile karşılayan Media Markt, reklam filmlerindeki “Bir Dost” karakteri ile yalnız olanlara mutluluğun sırrını veriyor. Evlilikleri ile ünlü Gönül Yazar’ın Emre Karayel’e eşlik ettiği reklam filminde Sevgililer Günü’ne yalnız girmek istemeyenlere, mutlu olmak için illaki sevgilinin olması gerekmediği anlatılıyor.

Saatchi & Saatchi İstanbul imzalı reklam filminde, sevgilisi olmadığı için serzenişte bulunan Gönül Yazar’ın karşısında bir anda “Bir Dost” çıkıyor ve Sevgililer Günü’nde kendisi için Media Markt’ten alabileceği indirimli ürünlerden bahsediyor.


 
Esprili bir kapanışla biten reklam filmi 150 kişilik bir ekiple 2 günde tamamlanmış. Filmin televizyon ve radyo yayını ise 6 Şubat itibariyle başlayacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Garanti Bankası Facebook Kampanyası: Neşeli Pazartesi Altınbaş Sevgililer Günü Kampanyası: Senin Taşın Hangisi? →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.