McDonald’s’ın Yeni Reklam Yüzü Juliette İle Tanışın

McDonald’s’ın Yeni Reklam Yüzü Juliette İle Tanışın

McDonald’s, Noel için yayınladığı reklam filminde şirin bir oyuncak bebek olan Juliette’e hayat veriyor.

Yıl sonunun gelmesiyle birlikte markaların Noel için hayata geçirdiği reklam kampanyaları da başladı. Yayınlanan kampanyalar arasında ise McDonald’s’ın Juliette adındaki bir oyuncak bebeği konu aldığı reklam filmi dikkat çekiyor.

Juliette the Doll isimli reklam filminde bir oyuncak satıcısının kutusundan çıkarıp vitrine koyduğu oyuncak bebek, yoldan geçen insanları izlerken, yeni sahibini bekliyor. Fakat kimsenin ilgilenmediği Juliette, bir süre sonra vitrinden çıkarak McDonald’s’ın yolunu tutuyor ve hayatı değişiyor.

Leo Burnett London imzalı filmde rol alan Juliette karakteri, 3D yazıcı ile yapılmasıyla da dikkat çekiyor. Karakterin yüzünün şekli ve hareketleri ise CGI teknolojisiyle geliştirilmiş.

 
Künye:

Reklamveren: McDonald’s UK
Reklam Ajansı: Leo Burnett London
CCO: Chaka Sobhani
Kreatif Direktör: Phillip Meyler, Darren Keff
Yönetmen: Gary Freedman
Yapımcı: Jason Kemp

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Wes Anderson İle H&M’den Film Tadında Yılbaşı Reklamı Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri’nin Yeni Web Sitesi, Pixelplus İmzasıyla Yayında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.