Mavi’den Türkiye’nin İlk Snapchat Röportajı

Mavi’den Türkiye’nin İlk Snapchat Röportajı

Türkiye’de Snapchat’i ilk kullanan markalardan biri olan Mavi, reklam yıldızları Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin ile Snapchat röportajı gerçekleştirdi.

Dijital pazarlama alanında yaratıcı projeleri ile dikkat çeken Mavi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve Snapchat üzerinden bir röportaj yayınladı. Reklam yıldızları Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin ile yapılan röportaj sosyal medyada sadece 2 saat önceden duyurulmasına rağmen önemli oranda bir etkileşim oluşturdu.

Birkaç saatte 150 binden fazla görüntülemeye ulaşan röportajın ekran görüntüleri kısa sürede sosyal medyanın en popüler platformlarında kullanıcılar tarafından paylaşıldı. Canlı buluşmayı büyük bir heyecanla bekleyen hayran kitlesi, Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in eğlenceli hallerine tanık oldu.

mavi türkiyenin ilk snapchat röportajı

Gençlerin tutkuyla bağlı olduğu iki ünlü ismi hayranlarıyla buluşturan Mavi, Snapchat’i, 2015 dijital pazarlama stratejisinde ön sıraya koyuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Psiphon'dan Sansür Karşıtı Reklam Kampanyası Meerkat Yayınlarını Youtube’a Aktaran Uygulama: Katch →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.