Mashies 2014 Pazarlama Ödülleri İçin Başvurular Başladı

Mashies 2014 Pazarlama Ödülleri İçin Başvurular Başladı

Mashable tarafından gerçekleştirilen Mashies 2014 Pazarlama Ödülleri için başvurular başladı ve 15 Ağustos’a kadar devam edecek.

Mashies, Mashable tarafından düzenlenen ve yeni medyanın farklı yöntemlerini kullanarak öne çıkan işlerin belirlendiği yeni bir yarışma olarak 2013 yılında hayata geçti. Gerçek zamanlı pazarlamadan sosyal medya reklamcılığına kadar dijital reklamcılık, pazarlama sektöründe uzun soluklu bir etki yaratıyor. Mashable ise Mashies ile iki yıldır en başarılı etki yaratan işlerin altını çiziyor.

Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Multimedya ve Genel olmak üzere 4 ana bölümden oluşan Mashies 2014, toplamda 25 alt kategoriden oluşuyor. Sektörde önemli işler yapan kişilerden oluşan jüri üyeleri arasında çok sayıda şirket kurucusu, müdür yer alıyor.

Başvurular işlerin kalitesine ve yaratıcılığına, medyanın yenilikçi kullanımına, kampanyanın etkileşimi, stratejisi ve yarattığı etkiye göre değerlendirilecek. Tüm dünyadan katılıma açık olan yarışmada Mayıs 2013-Temmuz 2014 tarihleri arasında yayınlanan işler değerlendirilecek.

mashies 2014 pazarlama ödülleri

Mashies Ödül Töreni 4 Kasım 2014 tarihinde New York’ta düzenlenecek. Geceye; dijital, pazarlama, sosyal medya, reklamcılık, markalaşma alanlarından liderler ve değerli jüri üyeleri katılacak. Mashable ekibi ve sürpriz konuklar da yer alacak.

Mashies 2014 Pazarlama Ödülleri için başvurular online olarak Mashable web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IBM SmartCamp İstanbul 2014 MediaCat Felis 2014 Ödülleri’ne Başvurular Başlıyor! →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.