Marketing Meetup Biletlerinde “Super Early Bird” İndirimi İçin Bugün Son Gün!

Marketing Meetup Biletlerinde “Super Early Bird” İndirimi İçin Bugün Son Gün!

19 Nisan 2018’de 5’incisi gerçekleşecek olan Marketing Meetup Experience(Deneyim) biletlerinde Super Early Bird indirimi için bugün son gün!

Dünyanın ilk robot vatandaşı Sophia’nın yanı sıra dünyaca ünlü Veri Bilimci Micheal Wu ve daha pek çok önemli konuşmacının yer aldığı etkinlik için erken kayıt fırsatından yararlanmak istiyorsanız acele edin!

Bunun yanı sıra Uniq İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte, “deneyim” başlığı altında katılımcılar gerek fuaye alanında gerekse sunum esnasında birçok aktiviteyle buluşacak. Marketing Meetup‘a indirimli bilet alabilmek için hemen tıklabilir, etkinlik ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi alabilmek için marketingmeetup.org‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bu yıl Marketing Meetup “MarTech Awards” ödülleri vermeye başlayacak.

MarTech Awards

Bu sene Marketing Meetup’taki tek yenilik Sophia değil. Bu yıl Marketing Meetup “MarTech Awards” ödülleri vermeye başlayacak. Marketing Meetup 2018’de teknoloji ve pazarlamayı en yaratıcı, en verimli kullanan markalar, MarTech Awards ile ödüllendirilecek.

Türkiye’de ilk kez verilecek olan MarTech Awards, Jüri ve Marketing Meetup katılımcılarının oyları ile seçilecek olan 2 ana kategoriden ve +10 alt kategoriden oluşuyor.

Bu fırsatlardan erken kayıt fırsatı ile indirimli yararlanmak istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor çünkü bugün Super Eary Bird indiriminin son günü. Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ve etkinliğe kayıt olmak için marketingmeetup.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 
Neden Marketing Meetup’a Gelmeliyim, Marketing Meetup’ın Diğer Etkinliklerden Farkı Ne?

1. Marketing Meetup için birincil konu konuşmacılar ve konuşma içerikleridir. Konuşmaların içeriklerinin güvenilirliği konusunda şüpheye yer yok.

2. Marketing Meetup’ta tamamen bağımsız konuşmacılar, özgün konuları sizin için anlatıyor.

3. Marketing Meetup’ta seçici kurul o yılın en gözde konularını belirler, bu konulara ilişkin en uygun konuşmacıları seçer. Sonra da temaya uygun konularla içerikli, derinlikli bir konferans tasarımı yapar.

4. Marketing Meetup’ta klişelere yer yoktur. Başkalarını, hatta kendilerini bile tekrar etmezler.

5. Marketing Meetup’ta hiçbir konuşmacı hazırlanmadan dinleyici karşısına çıkmaz. İşine değer veren profesyonellerden oluşan konuşmacılar gerekli yetkinliğe sahiptir.

Sizler de birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek ve dünyanın ilk robot vatandaşı Sophia’yı canlı görmek istiyorsanız detayları marketingmeetup.org adresinden inceleyebilir, etkinliğe kaydolabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reklam ve Pazarlama Zirvesi "Dönüşüm" Temasıyla Başlıyor! Women.Digital Meetup’ları Başlıyor! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.