Maret’ten Yaratıcı Web Sitesi: Açken Bakma

Projeler, Web siteleri 14 Şub 2014
Maret’ten Yaratıcı Web Sitesi: Açken Bakma

Türkiye şarküteri pazarının köklü markası Maret, yaratıcı web sitesi açken bakılması tavsiye edilmeyen web sitesi ile ziyaretçilerine göz ziyafeti çekiyor.

Maret ürünleri ile yapabileceğiniz nefis ekmek arası ürünlerin sergilendiği “Açken Bakma” web sitesi birbirinden yaratıcı tarifleri ile ziyaretçilerine göz ziyafeti çekiyor. Sade tasarımı ile ön plana çıkan web sitesini açtığınızda ilk olarak bir uyarı ile karşılaşıyorsunuz: Dikkat aşırı derecede lezzet içerir! Ardından aşağılara inmeye başladığınızda Maret ürünleri ile oluşturulmuş ekmek arası lezzetler karşınıza çıkıyor.

“Yıkılmadık ayaktayız”, “Yarasın Yavruma”, “Hulk bunu istiyor”, “Açmalama” gibi isimleri olan bu ekmek arası lezzetlerden seçtiğiniz birinin üzerine tıklayarak da sandviçin tarifine ulaşabiliyorsunuz. 33 pratik ve leziz sandviç tarifinin yer aldığı siteyi sosyal medya hesaplarınızdan arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün.

maret web sitesi açken bakma

Tribal Worldwide İstanbul tarafından hazırlanan basit bir fikrin en güzel şekilde aktarıldığı Maret “Açken Bakma” web sitesine şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samsung Virali: Atilla Taş’ın Sevgililer Günü Hediyesi Godiva Facebook Kampanyası: Signs of Love →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.