ABC BEDDING ajansını seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 09 Haz 2020
ABC BEDDING ajansını seçti!

40 yılı aşkın tecrübeye sahip Taşkıranlar Grup Şirketleri’nin yeni markası ABC BEDDING’ın reklam ajansı egegen oldu. 

Mobilya ve yatak sektörünün tecrübeli ajansı egegen; bu birliktelikle beraber ABC BEDDING’ın 360 derece dijital çalışmalarından sorumlu olacak. 

ABC BEDDING ihtiyaçları doğrultusunda; markanın hedef kitlesi, gelişen teknolojiler ve kullanıcı alışkanlarını analiz ederek bambaşka bir çalışma gerçekleştiriyor.

egegen bu süreç boyunca; e-ticaret sitesi ve stratejileri, bayilik süreçleri, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve proje geliştirme alanlarında hizmet verecek. 

Kurulduğunda günden bugüne; müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen egegen; E.C.A., SEREL, Elginkan Topluluğu, Özsüt, Lezita, Alfemo, Space Camp, Kristal Yağları, ESBAŞ, BMC, The House Hotels, Kid&Teens, Tespo, Baggi, Kocaer, Panda Dondurma, Magmaweld, Fide, Dermadolin, Minidolin, Arkas Otomotiv, Yatsan gibi portföyünde marka ve 20’ye yakın ödüllü projesi bulunmaktadır. 

egegen yeni markasını sosyal medya hesaplarından keyifli bir video ile duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← egegen Horizon Interactive Awards’tan 9 Ödül İle Döndü! Midea CAC Türkiye’nin Dijital Pazarlama Ajansı Sample Digital Lab oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.