Logo Tasarım Programı: Withoomph

Araçlar, Web Araçları 28 Kas 2014
Logo Tasarım Programı: Withoomph

Bir logo tasarım programı olan Withoomph ile kısa sürede işiniz ile ilgili ve yaratıcı logolar tasarlayabilirsiniz.

Kurumsal firmalar ve büyük markalar logo tasarımı konusunda profesyonel destek alırken, küçük girişimler için yeni bir logo tasarlamak için pratik bir uygulama kullanmak yeterli olabiliyor. Bir logo tasarım girişimi olan Withooph da girişimcilere bu konuda destek olarak, birkaç adımla logo tasarlamalarına imkan veriyor.

Withoomph programı ile logonuzu oluşturmak için yapmanız gereken tek şey şirketinizin adını ve yaptığınız işle alakalı birkaç anahtar kelimeyi girmek. Ardından karşınıza çıkan sayfadaki logolar arasından tercih yapabiliyor, daha fazla logo alternatifi için ise sayfanın altındaki “Design more” butonuna tıklıyorsunuz.

logo tasarım sitesi withoomph

Logonuzu seçtikten sonra size önerilen renkler arasından tercih yapabiliyor ve logodaki yazı fontunu değiştirebiliyorsunuz. Burada bulunan “Slider” butonu ile renk geçişlerini ayarlamak, “Swap” butonu ile renkleri takas etmek, “Spacing” kısmı ile harfler arasındaki aralığı belirlemek de mümkün oluyor.

logo tasarım programı

Son olarak tercih ettiğiniz boyutlardaki logonuz için belirlenen 30 ile 110 dolar arası ücreti ödeyerek dijital teslimat ile alabiliyorsunuz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← En İyi Hashtag Bulma Ve Analiz Aracı: Hashtagify Sizi Takip Eden Reklamverenleri Keşfedin: Floodwatch →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.